כללללללללללל
המתנות בגיפט קארד אחד!
מחפשים את המתנה המושלמת עבור העובדים שלכם? הגעתם
​בדיוק למקום הנכון
​(קונפוציוס)
"תבחר עבודה שאתה אוהב ולא
תצטרך לעבוד יותר אפילו יום אחד בחייך."
​תן לעובדים שלך לאהוב את מה שהם עושים!
נוחות מנצחת!
לנוחיות המשתמש: יתרת הסכום המעודכנת בכרטיס תופיע על גבי החשבוניות, מיד לאחר ביצוע
​העסקה בבתי העסקים המשתתפים.
פשטות מנצחת!
ניתן לברר את יתרת הסכום בכרטיס גם
​במענה הקולי וגם באתר של חברת ישראכרט.
מארז מנצח!
הכרטיס מגיע במארז מהודר וניתן לטעינה
בסכומים שונים.
(גובה הסכום מוטבע על גבי הכרטיס)
גיוון מנצח!
ניתן לרכוש כרטיס גיפט קארד
לרכישת מוצרי מזון בלבד.
?אפשר לדבר
באפשרותך להשאיר לנו פרטים ממש כאן למטה
ונציג מטעמנו יחזור אליך 
מגוון הרשתות אשר מכבדות את הגיפט קארד
​!כל המותגים המובילים בישראל בגיפט קארד אחד ובפריסה ארצית
​אנחנו פה תמיד כדי לדבר הקפה עלינו
​באפשרותך להשאיר לנו פרטים ממש כאן למטה
 ונציג מטעמנו יחזור אליך עוד היום
​תכירו את המתנה המושלמת
יצירת קשר
שגית דאלי - מנהלת חטיבת תווי קנייה
כרטיס זה בתוקף עד למועד הנקוב בחזית הכרטיס בלבד. הכרטיס יכובד בהתאם לתנאים ולמגבלות המופיעים להלן. כמו כן ניתן למצוא את התנאים והמגבלות באתר האיטנרנט של רשת מחסני השוק www.m-shuk.net. הכרטיס משמש לרכישת מוצרים עד לגובה הסכום הטעון בו. הכרטיס אינו ניתן להמרה למזומן ולא ינתן עודף בגין שימוש חלקי בו. ביטול עסקה שבוצעה בכרטיס יהיה באמצעות מתן שובר זיכוי על פי המדיניות הנהוגה בבית העסק. במקרה של אבדן/ גניבה- הכרטיס לא יוחלף ולא תינתן כל תמורה או פיצוי בגינו. כרטיס פגום/ מזויף לא יכובד. כרטיס זה אינו כרטיס חיוב כהגדרתו של מונח זה בחוק כרטיס חיוב, התשמ"ו-1986. כל אדם המחזיק בכרטיס זה מצהיר בעצם ההחזקה כי הוא מסכים לאמור לעיל.
 
לבירור יתרכתם בכרטיס ניתן להתקשר לטלפון 03-6364664 (מענה קולי 24 שעות ביממה) או באתר האינטרנט www.isracard.co.il מוקד בירור לקוחות 03-6364333. החברה שומרת לעצמה את הזכות לשנות מעת לעת את רשימת הרשתות בהן יכובד הכרטיס, לרבות הפסקת פעילות ברשת מסויימת. כמו כן, רשימת התנאים והמגבלות עשויה להשתנות מעת לעת בהתאם למדיניות בית העסק. רכישה באמצעות הכרטיס של מוצרים הנמכרים במבצעים והנחות כפופה למדיניות הרשתות.
 
לא ניתן לממש את התו ברכישה סיטונאית; לא ניתן לרכוש תווי קנייה ו/או שוברי מתנה באמצעות התו; התו יכובד בישראל בלבד; המוצרים ו/או השירותים המוצעים ברשתות האחרות הינם באחריות הבלעדית של הרשתות האחרות;


רשימת הרשתות אשר מכבדות את הכרטיס והמגבלות החלות עליו:
מחסני השוק,היפר כהן-לא ניתן לרכוש באמצעות הכרטיס סיגריות ומוצרי טבק * המטבח של גו'לי * מדטיק* צומת ספרים*אלוף ספורט*בודי שופ*ספורט וורטהימר* FOX HOME*,FOX*אמריקן איגל*מנגו*aerie*ללין*בילבונג*the children's place*פיתויים*מגה ספורט*גלי*סולוג*לי קופר*show/off*anne klein*easy sprit*nine west*ביג שופ*מרכז הלבשה*אלדו*ספרינג*שבירו ריהוט גן-ללא החרגות H&O-לא תקף להנחות ו/או מבצעים לשוטרים וכוחות הביטחון*אמפוריום,טימברלנד,נאוטיקה,brandz,פולו ראלף לורן,סקאל ספורט-למעט חנויות אאוטלט(עודפים),ירידים,דיוטי פרי וחנויות מקוונות (אינטרנט)*טוייס אר אס*למעט מוצרי מולטמדיה*הום סנטר-למעט בקופה העסקית ו/או במוצרים שהתשלום בגינם אינו בקופות הום סנטר*גולף,גולף אנד קו,גולף קידס,כיתן,פולגת,מקס מורטי,אינטמה-לא כולל הנחות מועדון ו/או צבירת נקודות למועדון לקוחות. לא יכובד בחניות עודפים ובאתר האינטנרט של העסק* המשביר לצרכן - לא כולל מוצרי חשמל, תכשיטים אופטיקה, ומוצרי /או שירותי זכיינים*אירוקה-לא כולל הנחות מועדון וצבירת נקודות* ורדינון,נעמן-לא כולל חניות זכיינים*קסטרו,קסטרו קידס-לא כולל חנויות עודפים*שקם אלקטריק,מחסני חשמל-למעט רכישת מוצרים ממחלקת מחשוב וסלולר.

רשימה זו עשוייה להשתנות מעת לעת ללא הודעה מוקדמת.
הרשימה המלאה והמעודכנת היא כפי שתופיע בכל עת ועת באתר האינטרנט של רשת מחסני השוק בכתובת www.m-shuk.net
גלול למטה
והקסם יתחיל
תקנון WIN CARD - האותיות הקטנות הן הכי חשובות