פורסם ב- 6 תגובות

רשת מחסני השוק, ממשיכה במסורת של חגיגות ה- Yellow Friday

Are you ready?! רשת מחסני השוק, ממשיכה במסורת של חגיגות ה- Yellow Friday – ליום אחד בלבד יתקיימו מבצעים עמוקים במיוחד על עשרות מוצרים מובילים במחלקות השונות. יום שישי ה- 29 בנובמבר למשך 7 שעות בלבד. אל תגידו לא ידענו, פשוט תסמנו ביומנים!

המבצעים המפתיעים בשנה שעברה, הותירו את חותמם על לקוחותינו הנאמנים אשר צבאו על הסניפים השונים ברחבי הארץ. המבצעים התקדימיים יצרו הד תקשורתי נרחב ובקשות חוזרות ונשנות לקיום יום מכירות נוסף.

השנה, בעקבות ההצלחה המסחררת, החלטנו לפנק אתכם במבצעים מורחבים על עשרות מוצרים במגוון מחלקות- מבצעים תחרותיים שלא ניתן למצוא בארץ, כך שרכישתם תהיה משתלמת במיוחד. הקנייה כדאית ואידיאלית לכל מאורע, בין אם מדובר בהערכות לקראת חגיגה משפחתית, הרחבת הבר הביתי הפרטי, או כמתנה אולטימטיבית למארחים- זה בהחלט היום שלכם להגיע לסניף כי מחירים כאלה יהיה קשה למצוא גם בדיוטי פרי.

פורסם ב- כתיבת תגובה

טיפים שאתם חייבים לקחת איתכם על מנת לחסוך בקניות בסופר מרקט

כל אחד מגדיר את עצמו כבן אדם שידוע לקנות בסופרמרקט, כזה שיודע בדיוק מה הוא צריך, מה לקנות, מה לא לקנות ואיזה מבצעים הם באמת שווים ואטרקטיבים ותאמינו לנו או לא אבל עשרת הטיפים הבאים ישפרו לכם משמעותית את ההוצאות השבועיות בקניות לבית.

טיפ מספר 1: תכינו כסף מזומן מראש.
אנחנו לא בטוחים שידעתם את זה אבל כמו בהוצאות משק הבית גם בטיול לסופרמרקט עדיף להצטייד בכסף מזומן מראש ולהקציב מה תקציב הקנייה וכל להימנע מקנייה של דברים שלא באמת צריך.

עדיף להצטייד בכסף מזומן מראש ולהקציב מה תקציב הקנייה | צילום Shutterstock

טיפ מספר 2: שימו לב למבצעים.
המון אנשים מזלזלים במבצעים בסופרמרקט אבל אין בכך בסיס מספיק טוב, שימו לב למבצעים מאחר ולפעמים הכמות שמשכתם מהדף או המותג שלקחתם מאוד עשוי לשנות הספרות על הקבלה בסוף הקנייה.

טיפ מספר 3: תציצו בפלאייר השבועי
נכון לא תמיד אתם מחוברים למבצעים אבל חשוב לעשות שיעורי בית לפני שמגיעים לסופמרקט, היכנסו לפייסבוק של רשת מחסני השוק, הורידו את האפליקציה או בקרו באתר וצפו במבצעי השבוע לפני שאתם מגיעים וכך תוכלו לתכנן טוב יותר את הקניות שלכם.

טיפ מספר 4: אל תבואו רעבים לסופרמרקט
אולי הטיפ החשוב ביותר מתוך חמשת הטיפים שאנו נותנים לכם היום, כאשר אתם מגיעים רעבים לסופרמרקט הראש שלכם מספר לכם שאתם צריכים עוד ועוד דברים מאחר שבאותו רגע אתם רעבים וזה נראה לכם הדבר הנכון אך לא באמת כך, תאכלו משהו לפני שאתם יוצאים וכך תחשבו בהיגיון ועל בטן מלאה.

וצפו במבצעי השבוע לפני שאתם מגיעים וכך תוכלו לתכנן טוב יותר את הקניות שלכם. | צילום Shutterstock

הצטרפו לכרטיס המועדון של רשת מחסני השוק
בדרך כלל עדיף להיות חבר מועדון או להחזיק כרטיס אשראי של הרשת, למה אתם שואלים? שאלה מצויינת! רשת מחסני השוק מעניקה ללקוחות שלה בכל קנייה את האפשרות לצבור נקודות בכרטיס המועדון או כרטיס האשראי והנקודות האלה שוות לכם כסף לקניות הבאות, המון פעמים רשת מחסני השוק יוצאת במבצעים לחברי מועדון בלבד ואם זה לא מספיק הרשת גם מציעה מבצעים תמורת נקודות, אז עשו לעצמכם טובה תצטרפו למועדון דרך האתר – זה חינם לכל החיים ככה שלא תפסידו כלום.